BEMERKUNGEN

Mehmet Ali Arslan / 01.01.2021
Bülent bey merhabalar , annem Türkan ARSLAN nin boyun fıtığı ve bel kayması ameliyatını yaparak sağlıgina kavuşturduğunuz için şahsım ve annem adına teşekkür eder, saygılar sunarım. Allah'ta sizi daima sağlıklı ve mutlu etsin..
Nazan Güç
Hocam öncelikle zaman ayırıp beni çok güzel aydınlattığınız için teşekkür ederim.31.01.2015 te boyun fıtığı ameliyatımı oldum.İki fıtığım da alındı.martın sonunda da fizik tedavime başlayacağım.Sizin sayenizde ameliyat kararını daha kolay verdim.Hayatınız boyunca her şey gönlünüzce olsun,teşekkürler saygılar.
Erkan Bicici
hocam batman dunya hastanesinde annemin beyin tumoru ameliyatini gerceklestirdi. Izmir de bir cok doktor riskli oldugunu ve ameliyat olamayacagini soylemisti. Batman da olmaniz cok buyuk bir sans. Guler yuzunuz sayesinde annem sagligina kavustu. Allah sizden razi olsun.
Agit Ayhan
hocam 3 yıl önce oğlum damdan düşmüştü. Ismail Ayhan. Ölür dediler, sen ameliyat ettin, şimdi okula gidiyor. Bugün bu sayfayı çarşıda söylediler. Herkes seni çok seviyor hocam. Sağlığına duvacıyız. Ellerinden öperim.
Rumeysa Birgen
15 gün önce başarılı bel kayması ameliyatı ameliyatımı gerçekleştiren Bülent Hocama çok teşekkür ederim.
Erhan Simav
Hocam hipofiz adenomu teşhisi ile Eskişehir Acıbadem hastanesinde annemin ameliyatını gerçekleştirdiniz. Gözleri tekrar bizi görmeye başlayan annem hep size duacı ve buradan ayrıldığınızdan beri başka doktora gitmek istemiyor. Sanırım bize Batman yolu gözüküyor hocam. Saygılar.
Derya Özbilgin
Bülent bey, vermiş oldugunuz bilgiler için çok ama çok teşekkür ederim. Elindeki raporu okumaya, yanindayken yüzümüze bakmaya üsenen hekimlerin varoldugu bu ülkede sizin gibi değerli insanlarin kaldığını bilmek beni çok mutlu etti. Allah sizden razi olsun ne muradiniz varsa versin. Dun aksamki mr sonucuma göre yaptığınız yorumda ameliyat sonrasi takilan parcanin kaymis olma ihtimali olasiligindan bahsetmissiniz. Bende sabah Ilcemizdeki küçük bir hastahanede rica minnet film cektirdim ama gosterebilecegim bir dr bulamadim. Acil polikilinigdeki doktor hafif bir kayma var gibi ama uzman hekime gösterin dedi. Net bir sekilde resimlerini çektim ama burdan gonderemiyorum. Size nasil ulastirabilirim?
Gamze Sahat
hocam annem de boyun fıtığı var ameliyat olması lazımmış.her ameliyatta risk vardır ama bu ameliyatın büyük riskleri varmı ?varsa bunlar neler söylermisinz ?
Şahin Aysenur
Hocam annemde bel kayması ,kanal daralması var her gittiğimiz doktor ameliyat diyor suan cok agrısı var ve genel anestezi istemiyoruz epidural anestezi ile bel kayması ameliyatı yapıyor musunuz ve ücreti ne kadar oluyor genel bilgi verir mısınız cok zor durumdayız
Veysel Demir
Hocam nasılsınız iyisiniz inşallah benim babam 19 yıl önce bel fıtığı ameliyatı oldu şu anda tekrar oluşmuş ayaklarının üstüne hiç basamıyor ayakları çok feci ağrıyor ne yapacaz bilmiyorum doktorlar ameliyat diyor pılatin takılacakmış sizin çok iyi bir doktor olduğunuzu duydum şu anda hangi hastanedesiniz biz Mardin Midyat ilçesinde kalıyoruz yanınıza gelmek istiyoruz yerinizi söylermisiniz
Ercan Serdin
hocam 10 gün önce Eskişehir de gerçekleştirdiğiniz başarılı ameliyattan sonra sağlığına kavuşan annem Nurcan Erdin adına sizlere teşekkür ederiz. Gerek sizin, gerekse hemşirelerinizin ilgi ve sevgisi annemizi ayağa kaldırdı. Saygılarımızı sunarız hocam. Ellerinize sağlık Ercan Serdin
Serkan Yilmaz
Bülent abi babaannemin beyin tümörü nü temizledim, Onu bize tekrar kavusturdun. Seni çok seviyorum
Ercan Serdin
hocam 10 gün önce Eskişehir de gerçekleştirdiğiniz başarılı ameliyattan sonra sağlığına kavuşan annem Nurcan Erdin adına sizlere teşekkür ederiz. Gerek sizin, gerekse hemşirelerinizin ilgi ve sevgisi annemizi ayağa kaldırdı. Saygılarımızı sunarız hocam. Ellerinize sağlık.
Veysel Demir
Hocam nasılsınız iyisiniz inşallah benim babam 19 yıl önce bel fıtığı ameliyatı oldu şu anda tekrar oluşmuş ayaklarının üstüne hiç basamıyor ayakları çok feci ağrıyor ne yapacaz bilmiyorum doktorlar ameliyat diyor pılatin takılacakmış sizin çok iyi bir doktor olduğunuzu duydum şu anda hangi hastanedesiniz biz Mardin Midyat ilçesinde kalıyoruz yanınıza gelmek istiyoruz yerinizi söylermisiniz
Erdem Akbaş
sevgili hocam sayesinde annem yürüyebiliyor. Daha önce başka hastanede 2 kere beline ameliyat yaptılar. Bülent hocam yürütürüm dedi. Ameliyat 3 saat sürdü. Ertesi gün annem yürümeye başladı. Ellerin dert görmesin.Acıbademe de teşekkür ederim.
Erkan Nas
Hacam öncelikle merhabalar be mardin midyatta kalıyorum ve yaklaşık 5 yıl önce ağırlık kaldırırken bel fıtığı oluştu 2 gün önce top oynarken belime feci bi ağrı girdi ve hastaneye gittim mr çektim mr da : =L5 s1 düzeyinde sağ parasantral ağırlıklı ekstrüde disk formasyonu izlenmiş olup dural keseye bası mevcuttur subartiküler reses düzeyinde sağ nöral foramende daralma ve sağ sinir köküne bası mevcuttur...= sonucu çıktı bu ne demk tir ne yaam gerek durumum nedir riskim nedir acilyetim nedir hocam yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler hocamm.
Meral Adlan
Sevgili hocam, 1 ay önce sevgili annemiz mükerrem adlan' ın başarılı beyin tümörü ameliyatını gerçekleştirdiğiniz için size tüm ailem adına teşekkürlerimi sunarım, Saygılarımızla.
Vedat Arsel
Bülent bey sitenizi okuduğum zaman ameliyat sonrası her şey yolunda ise ben de teşekkür etmeliyim diye düşünmüştüm. Annem artık dimdik yürüdüğüne göre tekrar çok teşekkür ederim. emeğinize sağlık.
Erdem Sanli
Hocam günaydın. Bugün ameliyat sonrası 41. günüm. Sabah erkenden 1 saat tempolu yürüdüm parkta eşimle. Akşam da yürüyoruz sizin söylediğiniz gibi günde 1 saat sizin için kalanı kendim için. Tekrar ağrısız yürümek harikaymış. Umarım böyle devam eder. Çok teşekkür ederim hocam. Allah sizden razı olsun.
Medeni Bulak
Hocam ben siirtten arıyorum. Annem bugün belinin ameliyatının 3. yılında. belini kırdığıca sen amelyat ettiydin. çok iyi sana hep duva ediyor her akşam. seni gördüm yazdım. Allan razı olsun hocam. sen ne iyi bir insansın.
Esra Erdener
Hocam sizin hastanın değilim ve beni tanımıyorsunuz. Dün sizi yoğun bakımda hasta yakınlarına bilgi verirken gördüm. Adınızı öğrendim ve araştırırken bu sayfaya rastladım. Sizin gibi değerli, hastalarına sevgi dolu, anlayışlı hekimler görmek çok güzel. Anne babanız sizinle ne kadar gururlansa azdır. Bilgi verdiğiniz hanımın sizi görünce gözündeki ışık ve mutluluğu Keşke tüm hekimler sağlayabilse, empati kurabilse. Bir hasta yakını olarak size teşekkür ederim. Saygılarımla.
Hüseyin Gökdere
Sayın Bülent bey hocam, Ben ve annem Zehra GÖKDERE nin bel fıtığı ve omur ilik kayması ameliyatını yaparak her ikimizinde sağlığımıza kavuşturduğunuz için şahsım ve annem adına teşekkür eder, saygılar sunarım.. iyiki varsınız... Hüseyin GÖKDERE Sivrihisar 0536 484 73 98
Asim Ilker Goktan
Omurilik tümörü alımı ameliyati öncesi ve sonrasında mütevazi ve ilgili yaklasiminizdan, gerçekleştirmiş olduğunuz başarılı ameliyattan ötürü ben ve ailem adima teşekkürlerimi sunarim. Saygilarimla,
Serhat Tezer
Bülent beye teşekkür etmek hemde annem gibi bel hastalarına örnek olabilmesi için bu yorumu yazıyorum.Annem 53 yaşında ve 14 Temmuz 2016 sabahı Bülent beye Eskişehir Acıbadem hastanesinde ameliyat oldu...Bülent beyden önce annemle birçok doktor dolaştık özel ve devlet hastaneleri ve farklı iller olmak üzere 7 veya 8 doktora gittik...Doktorların çoğunluğu annemin fıtığı olduğunu ve hemen ertesi gün ameliyatla alınabileceğini söylediler.En son İstanbul'da 2013 yılında Türkiye'nin önde gelen beyin ve sinir cerrahlarından birine gittik ve bu doktor annemde kanal darlığı,fıtık,bel kayması olduğunu belirtti ve fıtık alınmasıyla hiçbirşekilde iyi olamayacağını ve vida takılması gerektiğini söyledi...Fakat o zamanlar gerek maddi sebeplerden gerek İstanbul'un uzak oluşundan ve en önemlisi de ameliyat korkusundan dolayı ameliyat kararı alamadı.Annemin de her bel hastası gibi en büyük korkularının başında felç kalma korkusu yada eskisinden daha kötü olursam korkusu bulunuyordu.Son zamanlarda yürüyüş mesafesi ve ayakta durma kapasitesi oldukça azaldı ve sonuçta artık ameliyat kararı aldı.İnternetten doktor araştırırken Eskişehir Acıbadem den Bülent Bey'e yazılan yorumları okuduk ve muayene olmaya gittik ve Bülent bey anneme aynı sorunların olduğunu gerçektende bel kayması fıtık ve kanal daralması problemi olduğunu söyledi.Bülent bey bize ameliyatın öncesi ve sonrasındaki tüm aşamaları özenle anlattı ve annem ikna oldu ameliyat kararı aldı..Sonuç olarak annemin belindeki fıtık alındı,kanal darlığı için iki omur arasına protez takıldı ve 3 omura toplamda 6 vida takıldı ameliyat çok başarılı geçti.Ameliyat sonrasında bakım harikaydı 2 gece annem hastanede yattı ve taburcu oldu.Anneme Bülent bey 10. günden sonra yürüyüş verdi ve şuan ameliyat olalı 3 ay bitti ve hergün toplamda 1 saat yaklaşık 5 km yol yürüyebiliyor...Annem şuanda çok iyi doktorumuzdan Allah razı olsun,ellerinize sağlık,iyiki varsınız hocam...
Ahmet Eren Tamguc
Ben polis memuruyum. Bülent hocayla tanışmamız bizim en büyük şansımız oldu. Doğu görevim Mardindeydi. 8 aylık oğlum kafa önündeki kemikleri erken kaynadığı için trigonosefali tanısı konarak ameliyat olmamız yoksa oğlumda zeka geriliği ve üçgen şeklinde kafası olacağı söylendi. Istanbul da bazı hocalara gittik. 50 bin tl ameliyat masrafı söylendi. Arabamı sattım, bankadan kredi beklerken Mardin de polis bir arkadasım Bülent Önal a bel fıtığı ameliyatı oldum, doçent ve çok iyi dedi. Bu ameliyatı tüm doktorlar yapmıyor dedim ama kapısının önünde 100 lerce hasta var, bir sürü de bebek var deyince, Fatih i kaptım ve Batman a gittim. Hoca ameliyatta dediler, akşama kadar çıkışını bekledim. Hasta muayenesi yokmuş, 5 ameliyat yapmış, yorgun, kapıda beni gördü. Beklediğimden gençti. Herhalde yapamaz bu ameliyatı dedim. Yine de rica ettim. Yorgun olmasına rağmen kibarca içeri davet etti. Giyinmeye gelmiş, şanslısın yoksa bulamazdın dedi. Fatih i sevdi, okşadı. tomografisine baktı. Ameliyatı yaparım dedi. Arabamı sattım, ameliyat için dedim. Siz de burada kutsal görev yapiyorsunuz. Geri al arabanı, ben hastane sahibine rica ederim dedi. Allah bin kere razı olsun. 3 saat ameliyat sürdü. Oğlum bugün 2 yaşında, büyüyünce elimi öpmeye getirirsin demiştin hocam, mutlaka geleceğiz. Mail adresine Fatih in fotoğrafını yolladım hocam. O mübarek ellerinden ikimiz beraber öpmeye geleceğiz inşallah.
Ülkü Demir
Sayın Doç. Dr. Bülent ÖNAL, 16 Ocak 2017 Pazartesi günü Boyun Fıtığı ameliyatımı gerçekleştirdiğiniz, Kütahya’dan gelen hastanızım. Muayene sürecim, ameliyatım ve sonrasında kontrol sürecimde bana ve Aileme göstermiş olduğunuz ilgi, vermiş olduğunuz bilgilendirmeler, güler yüzlü ve içten yaklaşımınızla hissettirdiğiniz güven ve hepsinden öte değerli zamanınızı tedavi ve iyileşme sürecim için ayırmanızdan büyük memnuniyet duydum. En kalbi duygularımla teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla, Ülkü DEMİR
Erkut Kanat
Bulent hoca dunya tatlisi, hep guler yuzlu, hep pozitif enerji bombasi diyorum ben kendisine. Duyarli ve ilgili. Almanyadayken bile vakit ayirip bana oglumla ilgili yardim etti. afyonda ve Eskisehirde oglumu ameliyat etmediler. ankaradaki 2 universite bizi oyaladi...istanbulda bir hoca 100 bin lira istedi.. garanti vermem, olurse de parayi odersiniz dedi...Bulent hoca turkiyeye gelir gelmez oglumun ameliyatini yapti..
Banu Özden
Hocam internet sayfanız şimdiye kadar gördüğum en hızlı, en detaylı, en rahatlatıcı bilgileri veren bir sayfa. Diger doktorlar veya sayfalara bir soru sorduğumuzda aldigimiz tek cevap "daha detayli bilgi icin sizi muayene etmem gerekir" yada "daha detayli bilgi icin bir doktora başvurunuz" şeklinde oluyor. Ancak sizin doçent olmanizinda huzuruyla verdiğiniz tavsiyeler cok açıklaayıcı. Cok tesekkur ederim.
Eskişehir Web Tasarım